Kapadokya Özel ve Grup Turları, Kapadokya Balayı Turları ve Organizasyonları, Kapadokya Jakuzili Havuzlu Balayı Otelleri 0532 415 5001

2 GECE 3 GÜN Kapadokya'da Balayı Tatili

Genel Bilgiler

Kapadokya'da 2 Gece 3 gün sürecek olan Balayı Tatiliniz'de acentamız tarafından sizleri karşıladıktan sonra otelinize geçiyoruz. Özenle hazırlanmış otelimizde ;Kapadokya'da 2 gece 3 gündüz jakuzili, balkonlu, şömineli ve özel tasarım odada konaklama, ATV turu, Tam gün Kapadokya turu, balayı süslemeleri, balayı ikramları, açık büfe veya serpme zengin kahvaltı ve daha fazlası...

Ömür boyu sürecek bir mutluluğun ilk adımlarını,  romantizmin en eşsiz halini sizlere yaşatmak için özel olarak hazırlanmış kaya oyma odanızda herşeyi düşündük.   Rehber eşliğinde muhteşem Kapadokya gezi turu, Kapadokya'nın eğlenceli doğa aktiviteleri ile eşsiz bir görsel şölen yaşamaya hazırlanın.

ODALARIMIZIN GENEL ÖZELLİKLERİ

LED Ekran TV
• Digital Uydu Yayını
• Tüm TV'lerde usb girişi
• Telefon
• Minibar
• Kettle ve Çay/Kahve İkramı
• Saç Kurutma Makinesi
• Yerden Isıtma
• Özel Üretim Buklet Malzemeleri
• Non-alergic ve Ortopedik Yataklar
• Tüm odalarda özel Dokuma Pamuk Saten Nevresim Takımı
• Tüm odalarda özel Üretim Koltuk, Koltuk Takımları, el yapımı halılar ve Dolaplar
• Bornoz ve Terlik
• Duş ve Hamam
• Yastık seçimi (Pillow choise) lateks ve non alergic
• Bütün odalar Non-Smoking'dir
• Jakuzi(Manzara eşliğinde)

Lütfen Satış Temsilcimiz ile Görüşerek müsaitlik ve oda bilgilerini alınız.

 

Ek Bilgiler

2 Gece 3 Gün Balayı paketini alan çiftlerimize Kapadokya ATV Turu hediyemizdir.

Ayrıca havaalanı veya terminalden otelinize transfer hizmetleri de ücretsizdir.

Tur Programınız

Acentamıza ait araçlarımız ile Kayseri ve Kapadokya havaalanlarından veya otogardan karşılama ve otelinize transfer... Otel girişi öncesinde bilgilendirme ve serbest zaman.

1.GÜN: Kapadokya ATV Turu için gün batımına 2,5 saat kala otelinizden Kapadokya ATV Turu başlangıç noktasına transfer. Sürüş ekipmanları kuşanıldıktan ve sürüş kuralları hakkında kısa bilgi aldıktan sonra rehberiniz eşliğinde ve grup halinde yapılan Kapadokya ATV turu, Kapadokya’nın ünlü vadileri olan Kızıl Vadi, Güllüdere, Çavuşin Köyü ve Kılıçlar Vadisi ve Aşk Vadisi boyunca devam eder. Araçların giremeyeceği kadar dar patika yolların, peri bacalarının eteklerinin, yemyeşil üzüm bağlarının bulunduğu köyler rehberiniz eşliğinde geziliyor. Yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin Kapadokya’da ATV’ye her mevsim binebiliyorsunuz. 2 saat süren Kapadokya ATV turu dönüş yolunda vadi içindeki yüksek tepeden gün batımının eşsiz görüntüsünü seyrediyorsunuz. Tur sonrasında ATV toplanma merkezine dönüş ve otele transfer.

2. GÜN :  Otelinizden sizleri alarak Kapadokya Kırmızı Tur programına çıkıyoruz. Turumuz saat 09.30 ile 10.00 arası rehberiniz ve diğer tur katılımcıları ile buluşmanızla otelinizden başlar. Kapadokya Kırmızı Tur kapsamında ziyaret edilecek noktalar:

Göreme Açık Hava Müzesi
Kapadokya bölgesinin en önemli ziyaret noktalarından birisidir.  Göreme Açık Hava Müzesi içinde, gezilecek onlarca mağara manastır, kilise ve şapeller var. (En önemli ziyaret edilen kilise Karanlık Kilisedir.) Rehberiniz eşliğinde müze gezisinden sonraki durağımız Uçhisar Kalesi

Uçhisar Kalesi
Kapadokya bölgesinin en yüksek noktasıdır. Eskiden bu bölgede yaşayan insanlar güvenlik amacıyla bu doğal kaleyi kullanırlarmış. Yıllarca bu doğal oluşum bölge halkı tarafından oyularak çok sayıda oda, ev, sığınak, depo, sarnıç, mezar, mahzen, yapılmış.  Rehberiniz tarafından gerekli bilgilendirmelerden sonra kısa bir serbest zaman aralığı veriyoruz. Bu esnada fotoğraf çekmeyi unutmayın… Turumuzun bir sonraki durağı, Kapadokya’nın ünlü Peribacaları Vadisi Paşabağ.

Paşabağ
Kapadokya bölgesinin meşhur peribacaları oluşumlarının en iyi örneklerini göreceğiniz Paşabağ, Rahipler vadisi olarak da bilinir. Vadi yamaçlarından akan sel sularının ve rüzgârın da şiddetli etkisiyle tüflü yapıların aşınması sonucunda meydana gelen bu oluşumlar konik gövdelere sahiptir. Bol bol fotoğraf çekebileceğiniz doğa harikası Peri bacaları vadisi ziyaretinden sonra ki durağımız, çanak ve çömlek atölyeleri ile meşhur Avanos.

Avanos
Kapadokya bölgesinin el sanatları merkezidir. Hititlerden günümüze bir mirası yansıtan Avanos  tarihi dokusuna belki de en çok işleyen, toprağın sanata, insanın sanatçıya dönüştüğünü gösteren çanak atölyeleridir. Kayaların içine oyulmuş atölyele ziyareti yapıyoruz. Çanak atölyesi ziyaretinden sonra yerel restoranda öğle yemeği molası… Yemek sonrası turumuz Devrent vadisi ile devam ediyor.

Devrent Vadisi
Diğer adı Hayal Vadisidir. Burada bulunan ilginç oluşumlar herkes tarafından farklı yorumlanır. Buradaki oluşumlar ,kimine göre annesinin sarıldığı bir bebek, kimisine göre bir kuş olabilir. Kapadokya’nın büyüleyen yerlerinden birisidir. Rehber eşliğinde Devrent Vadisi gezisinden sonra turumuzun son durağı Ürgüp-Üç güzeller.

Ürgüp-Üçgüzeller
Yöresel adı Çatalkayadır. Turumuzun son durağında en çok ziyaret edilen ve bilinen peribacalarını ziyaret edeceğiz. Unesco Dünya Mirasları arasında yer alan Üç Güzeller Peribacalarında bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın. Şansınız varsa peribacalarının arasından Erciyes Dağını'da rahatlıkla görebilirsiniz. 
Kapadokya’nın sembolü haline gelmiş Ürgüp-Üçgüzeller’de fotoğraf molasından sonra 16.00-16.30 gibi otele transfer edilmenizle turumuz son buluyor.

3.GÜN : Kapadokya’daki son gününüzde bölgeden ayrılış saatinize göre Kayseri veya Nevşehir havaalanlarına ya da Otobüs terminaline transfer. Eğer Kayseri veya Nevşehir havaalanından iç hat uçuşunuz var ise, uçuştan en az 2-3 saat öncesi otelinizden alana transferinizi gerçekleşiriyoruz.

GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN:
0 532 415 5001

Cemal YILMAZ- Muşkara Travel
Rezervasyon
close slider

    Talepleriniz
    2 Gece 3 Gün Balayı Paketi İstiyorum3 Gece 4 Gün Balayı Paketi İstiyorumFotoğraf Çekimi İstiyorumTürk Gecesi Etkinliği İstiyorumHamam Etkinliği İstiyorumSadece Kırmızı Tur İstiyorumSadece Mavi Tur İstiyorumBalon Turu İstiyorum